Analýzy kľúčových slov

Analyzuje kľúčové slová, navrhuje informačné architektúry webov a optimalizuje stránky pre vyhľadávače.

Vývoj Mabidacu

Čistí a dáva formu dátam, ktoré sú potrebné pri vývoji Mabidacu – nášho nástroja na analýzu kľúčových slov a návrh webu.

Top analytik

Anna má skúsenosti s vedením vlastnej firmy. Presne vie, čo majiteľ webu od analýzy kľúčových slov očakáva a čo potrebuje. Navyše perfektne rozumie hľadajúcim, takže vždy odporučí stránku, ktorá presne zodpovie jeho záujem.

Allianz
Dixi
Weber

Čo ju na práci baví

  • Šetrím ľuďom čas

    SEO znamená, že používateľ dostane čo najpresnejšiu odpoveď od vyhľadávača a nestráca čas zdĺhavým vyhľadávaním. Som rada, že k tomu prispievam.

  • Viem, čo ľudia chcú

    Baví ma nachádzať nové produkty alebo služby pre klienta, ktorými by mohol rozšíriť svoju ponuku. Na základe vyhľadávania presne vieme, čo ľudia chcú.

Blog

Home office: tipy ako pracovať z domu z 13-ročnej praxe

Práca z domu alebo home office je pre mnohých vysnívaná kancelária, ktorú si ale často idealizujú. Ako môžete byť produktívny aj z domáceho prostredia vám poradí človek, ktorý pracuje z domu už 13 rokov, Tibor Peták.

04.05.2020

Čítať ďalej

Ako pomáhať a pritom vyriešiť problém s 5-minútovými otázkami

Či ako súkromná osoba pomáhate nejakej charite, ponechám na vaše svedomie. Rád by som vám ale ukázal, ako môžete pomáhať ako poradenská firma/konzultant a ešte vám to vyrieši jeden problém. Možno vám to ešte nenapadlo…

06.09.2015

Čítať ďalej

Satelitný internet od Tooway

Bývam síce pri Bratislave, ale v lese, 3G signál na pozemku nechytám, na internet sa preto pripájam cez satelit. Kolegovia sa ma pýtajú, aké mám s ním skúsenosti, či som spokojný a tak. Satelitný internet používam jeden rok. Som SAT laik, tak ma kľudne poopravte, ak napíšem niečo nepresne.

23.08.2013

Čítať ďalej