Analýzy kľúčových slov

Analyzuje kľúčové slová, navrhuje informačné architektúry webov a optimalizuje stránky pre vyhľadávače.

Vývoj Mabidacu

Čistí a dáva formu dátam, ktoré sú potrebné pri vývoji Mabidacu – nášho nástroja na analýzu kľúčových slov a návrh webu.

Top analytik

Anna má skúsenosti s vedením vlastnej firmy. Presne vie, čo majiteľ webu od analýzy kľúčových slov očakáva a čo potrebuje. Navyše perfektne rozumie hľadajúcim, takže vždy odporučí stránku, ktorá presne zodpovie jeho záujem.

Allianz
Dixi
Weber

Čo ju na práci baví

  • Šetrím ľuďom čas

    SEO znamená, že používateľ dostane čo najpresnejšiu odpoveď od vyhľadávača a nestráca čas zdĺhavým vyhľadávaním. Som rada, že k tomu prispievam.

  • Viem, čo ľudia chcú

    Baví ma nachádzať nové produkty alebo služby pre klienta, ktorými by mohol rozšíriť svoju ponuku. Na základe vyhľadávania presne vieme, čo ľudia chcú.

Blog

Aby vám pri SEO bolo rozumieť

Používate výrazy ako pejdža, sajta? Zdá sa vám, že URL, odkaz, stránka a stránky vyjadrujú to isté? Myslíte si, že výraz "mapa stránok" je jednoznačný? Neviete, aký je rozdiel medzi externým a spätným odkazom? Tak tento článok je pre vás.

13.10.2020

Čítať ďalej

Home office: tipy ako pracovať z domu z 13-ročnej praxe

Práca z domu alebo home office je pre mnohých vysnívaná kancelária, ktorú si ale často idealizujú. Ako môžete byť produktívny aj z domáceho prostredia vám poradí človek, ktorý pracuje z domu už 13 rokov, Tibor Peták.

04.05.2020

Čítať ďalej

Ako pomáhať a pritom vyriešiť problém s 5-minútovými otázkami

Či ako súkromná osoba pomáhate nejakej charite, ponechám na vaše svedomie. Rád by som vám ale ukázal, ako môžete pomáhať ako poradenská firma/konzultant a ešte vám to vyrieši jeden problém. Možno vám to ešte nenapadlo…

06.09.2015

Čítať ďalej