Na bitevnom poli slovenského internetu to už istú chvíľu vrelo. Viacerí blogeri/marketéri deklarovali záujem rozšíriť svoje rady kontaktov, stretnúť sa a pokecať zoči voči s priateľmi a nepriateľmi z internetu. Slovensku rozhodne chýbalo takéto internetové nakopnutie! Možno prišlo riešenie…

BarCamp logo

BarCamp sa koná už teraz 14-eho júna v Bratislave, v klube A4 – nultý priestor, Námestie SNP 12. Je to konferencia otvorená pre každého a jej formu vystihuje slogan: Žiadni poslucháči, iba aktívni účastníci. Riešiť by sa mali otázky okolo vývoja a trendov na internete. Vítaní sú ľudia zo zabehnutých firiem a aj tí, ktorí pripravujú svoje projekty na kolene. Viac si o tom prečítajte na oficiálnych stránkach projektu.

Síce nebývam v Bratislave, ale vypadá to tak, že budem mať to šťastie a budem Bratislavou 14-eho prechádzať. Bol by v tom čert, aby som sa neobjavil ;). Dúfam, že tam niekoho z vás stretnem!

Aktuálne je nastopro prihlásených 18 účastníkov, 16 sa vyjadrilo, že možno príde (aj ja som si nechal zadné dvierka pre prípad nečakaných udalostí) a máme už pridané prvé prednášky. Vyzerá to na veľmi kvalitnú zostavu ľudí, bola by škoda nechať si to ujsť. Prihlásiť sa môžete jednoducho zapísaním svojho mena na stránke projektu.

Týmto postom nabádam k brainstormingu: Aká téma by vás na BarCamp-e zaujímala? (kľudne vyjadrite názor, aj keď sa konferencie nechystáte zúčastniť)

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *