Technické SEO

Jozef vám skontroluje technické nastavenia webových stránok.

CTR a BR analýzy

Analyzuje miery preklikov na stránky a miery okamžitých odchodov zo stránok.

Onpage macher

Jozef prešiel intenzívnym gradeťáckym tréningom a stal sa našim top odborníkom na technické audity, CTR a BR analýzy. Okrem toho občas robí aj analýzy kľúčových slov a je hlavným testerom pre náš interný nástroj na analýzu kľúčových slov – Mabidac.

Allianz
Weber
SSE
Raiffeisenbank
PC expres
Dixi

Čo ho na práci baví

  • Win-win-win

    Baví ma práca pre klientov, ktorá je založená hlavne na poskytnutí lepšieho výsledku pre hľadajúcich. Je to win-win-win situácia, žiadne zavádzanie. To sa mi na Gradete páči najviac.

  • Okno do mysle ľudí

    Do vyhľadávača síce zadáte kľúčové slová, ale podstatným je váš úmysel. Ja ho zistím. No a koho by nebavilo vidieť do mysle iných?

Blog

Ako kupovať spätné odkazy?

Kupovanie spätných odkazov je jedna z možností linkbuildingu, ktorá sa veľmi často využíva v konkurenčných oblastiach SEO. Ide o najľahší, najrýchlejší, ale aj najrizikovejší spôsob, ako získať spätné odkazy. Na čo si dávať pozor?

01.12.2020

Čítať ďalej

Aby vám pri SEO bolo rozumieť

Používate výrazy ako pejdža, sajta? Zdá sa vám, že URL, odkaz, stránka a stránky vyjadrujú to isté? Myslíte si, že výraz "mapa stránok" je jednoznačný? Neviete, aký je rozdiel medzi externým a spätným odkazom? Tak tento článok je pre vás.

13.10.2020

Čítať ďalej

Home office: tipy ako pracovať z domu z 13-ročnej praxe

Práca z domu alebo home office je pre mnohých vysnívaná kancelária, ktorú si ale často idealizujú. Ako môžete byť produktívny aj z domáceho prostredia vám poradí človek, ktorý pracuje z domu už 13 rokov, Tibor Peták.

04.05.2020

Čítať ďalej