Technické SEO

Jozef vám skontroluje technické nastavenia webových stránok.

CTR a BR analýzy

Analyzuje miery preklikov na stránky a miery okamžitých odchodov zo stránok.

Onpage macher

Jozef prešiel intenzívnym gradeťáckym tréningom a stal sa našim top odborníkom na technické audity, CTR a BR analýzy. Okrem toho občas robí aj analýzy kľúčových slov a je hlavným testerom pre náš interný nástroj na analýzu kľúčových slov – Mabidac.

Allianz
Weber
SSE
Raiffeisenbank
PC expres
Dixi

Čo ho na práci baví

  • Win-win-win

    Baví ma práca pre klientov, ktorá je založená hlavne na poskytnutí lepšieho výsledku pre hľadajúcich. Je to win-win-win situácia, žiadne zavádzanie. To sa mi na Gradete páči najviac.

  • Okno do mysle ľudí

    Do vyhľadávača síce zadáte kľúčové slová, ale podstatným je váš úmysel. Ja ho zistím. No a koho by nebavilo vidieť do mysle iných?

Blog

Aby vám pri SEO bolo rozumieť

Používate výrazy ako pejdža, sajta? Zdá sa vám, že URL, odkaz, stránka a stránky vyjadrujú to isté? Myslíte si, že výraz "mapa stránok" je jednoznačný? Neviete, aký je rozdiel medzi externým a spätným odkazom? Tak tento článok je pre vás.

13.10.2020

Čítať ďalej

Home office: tipy ako pracovať z domu z 13-ročnej praxe

Práca z domu alebo home office je pre mnohých vysnívaná kancelária, ktorú si ale často idealizujú. Ako môžete byť produktívny aj z domáceho prostredia vám poradí človek, ktorý pracuje z domu už 13 rokov, Tibor Peták.

04.05.2020

Čítať ďalej

Ako pomáhať a pritom vyriešiť problém s 5-minútovými otázkami

Či ako súkromná osoba pomáhate nejakej charite, ponechám na vaše svedomie. Rád by som vám ale ukázal, ako môžete pomáhať ako poradenská firma/konzultant a ešte vám to vyrieši jeden problém. Možno vám to ešte nenapadlo…

06.09.2015

Čítať ďalej