O2.sk

O2.sk

V spolupráci s agentúrou Performics pracujeme pre O2 kontinuálne od roku 2016.

Satur.sk

Satur.sk

Pre Satur pracujeme od roku 2017.

ApetitOnline.cz

ApetitOnline.cz

Pre ApetitOnline.cz pracujeme od roku 2021.

Weber

Weber

Pre Weber pracujeme na SEO od roku 2019.

SITA

SITA

Pre webové projekty tlačovej agentúry SITA pracujeme od roku 2015.

AllianzSP.sk

AllianzSP.sk

Alilanzu pomáhame onpage analýzami a návrhmi od roku 2011.

PCexpres.sk

PCexpres.sk

Pre PCexpress pracujeme kontinuálne od roku 2014.

RB.cz

RB.cz

Pre českú Raiffeisenbanku sme pracovali od roku 2011 do 2021.

Lekar.sk

Lekar.sk

Pre lekar.sk navrhujeme a konzultujeme SEO úpravy od roku 2018.

Dixi

Dixi

Pre Dixi sme vypracovali onpage SEO analýzu v roku 2019.

SSE.sk

SSE.sk

Pre SSE sme vypracovali onpage SEO stratégiu a konzultujeme následné úpravy.

Slovnaft

Slovnaft

Pre Slovnaft sme pracovali v rokoch 2018 a 2019.

Perfektné školenie, bohaté na informácie – takto by som v skratke zhodnotila SEO kurz s Tiborom, ktorý je v tomto smere jednoznačne odborník. Celý kurz bol vedený interaktívnou formou, na konkrétnych príkladoch z praxe. Naučil ma ako pracovať s kľúčovými slovami, titlami, ako tvoriť kvalitný obsah a predovšetkým mi pomohol zlepšiť celkové zmýšľanie o SEO. Dozvedela som sa, ktoré faktory sú dôležité pri optimalizácii stránok. Kurz odporúčam každému, kto sa chce v tomto smere vzdelávať. Teším sa na pokračovanie školenia, ktorého sa v blízkej budúcnosti plánujem zúčastniť.

Klaudia VámošováWARAGOD.sk

SEO kurz pod taktovkou Tibora Petáka prekonal všetky moje očakávania. Okrem podrobne a odborne vysvetlenej teórie, oceňujem následne prepojenie na prax. Obsahovo sa kurz dotkol všetkých kľúčových oblastí SEO problematiky, či už to bola analýza kľúčových slov, predstavenie jednotlivých SEO nástrojov, priblíženie “myslenia” Googlu alebo linkbuilding. Tibor je špičkový odborník, ktorého skúsenosti a vedomosti posunú každého účastníka kurzu na vyššiu úroveň. Tento kurz odporúčam všetkými desiatimi a už sa teším na ďalší!

Patrik GregorStyloveByvanie.sk

Kurz bol celkovo dobre zvládnutý a koncipovaný, lektor ho viedol interaktívnou, otvorenou a zábavnou formou a najmä bol prepojený s praxou, takže o to ľahšie sa prednášané dalo pochopiť. Tento kurz a lektora odporúčam všetkým, ktorí si chcú stránku optimalizovať a spravovať sami, mať tak úplnú kontrolu nad svojím biznisom, tešiť sa potom z výsledku svojej práce a hlavne “nekŕmiť” zbytočne agentúry, ktoré každé SEO nastavujú podľa jednej šablóny bez ohľadu na typ podnikateľského zámeru.

Olívia LovíškováEkobal.sk

Po absolvovaní SEO I. som ostala na SEO II., z jediného dôvodu, že človek proste chce vedieť viac a viac, pretože rozprávanie je pútavé, prostredie a prístup veľmi fajn. Za celý kurz nepríde ten moment, keď vám padá hlava na lavicu. A hlavne si odnesiete mnoho poznatkov z praxe, a „podpultových informácií“…, ktoré viete instantne aplikovať pre svoj eshop, preto sa tešíte domov, aby ste mohli mimo pracovnej doby divočieť v prestashope. Zaujímavé je aj poradenstvo a konkrétna diagnostika vášho problému, o ktorom ani nemusíte vedieť, že ho máte. Ešte raz ďakujem a odporúčam.

Zuzka KiššováBarnys.sk

Z nuly na sto, tak by som opísala, aké malo pre mňa školenie informačný význam. Tibor vedel veľmi názorne a jasne vysvetliť každý aspekt SEO. Na školení nás nútil rozmýšľať a tvoriť. Vedela by som si predstaviť aj týždňové školenie na túto tému.

Katarína Nováková3lobit.sk

Kurz sa mi páčil. Vidno, že lektor vie, o čom hovorí a má v oblasti dlhoročné skúsenosti. Forma kurzu bola presne taká pohodová, akú som očakával. Určite odporúčam.

Andrej PetríkiStores.sk

Čo o nás hovoria

Ako firma sme si prešli niekoľkými agentúrami, ktoré pre nás v minulosti riešili SEO. Dlho sme hľadali tých správnych ľudí, s ktorými sa oplatí spolupracovať a prinášajú REÁLNE výsledky - nakoniec sme našli... Tibor a jeho tím sú odborníci, ktorí svojej práci naozaj rozumejú, a preto s nimi aktívne spolupracujeme už niekoľko rokov. Odporúčam všetkými dvadsiatimi. :)

Martina ŠvábikováGardeon.sk

S Tiborom a jeho tímom z Gradeta spolupracujeme dlhodobo pri našich najvýznamnejších projektoch a klientoch. Veľmi rád si pozerám na konci roka grafy nárastu organickej návštevnosti a vždy si hovorím, že tá hĺbková práca na SEO stála za to. Oceňujem Tiborov odborný aj ľudský prístup a kvalitu odovzdaných výstupov.

Lukáš BednárLukasBednar.com

Prvýkrát som sa stretla s Tiborom v rámci SEO školení a následne som ho poprosila o konzultácie pre eventland.eu. Odvtedy výsledky našej firmy vzrástli o 1000 %, z 300 denne unikátnych návštevníkov na 3000. Vrelo odporúčam.

Tina BabíkováEventland.eu

Zmysel pre detail, profesionálny a ľudský prístup. Presne to som očakával, keď som do toho šiel. Tibor s celým tímom dodali všetko, čo som od SEO analýzy nášho e-shopu očakával. V prípade otázok sme sa vždy dostali k odpovedi.

Ondrej KoprdaWARAGOD.sk