Offpage SEO analýzy

Jany analyzuje spätné odkazy a navrhuje offpage SEO stratégie. Vyvíja nové postupy v linkbuildingu a reputačnom manažmente.

Reporting

Rozumie Looker Studio (bývalé Google Data Studio). Nastavuje automatické reporty, aby ste mali rýchly prehľad o tom, čo robíme a čo sme pre vás dosiahli.

Offpage SEO stratég

Jany má 2 vysoké školy, mohol byť právnikom. Namiesto toho vyvíja linkbuildingové stratégie, pracuje s Looker Studio, programuje v Pythone a je priekopník promptov v ChatGPT. Jeden z jeho nápadov zlepšil úspešnosť linkbuildingových aktivít o 50% a patrí do stálej výbavy gradeťáckeho know-how.

Weber
SSE
Satur
PCexpres
O2
Raiffeisenbank

Čo ho na práci najviac baví

  • Kde je limit

    Stále sa snažím nájsť nový spôsob, ako byť lepší a ako dosiahnuť pre partnera maximum. Skvelé je, že stratégií je tak veľa, že nie som nikdy limitovaný.

  • Plody spoločnej práce

    Pri reportoch ma najviac baví analýza výsledkov a teším sa, keď vidím, že naša práca má zmysel. Dáta vždy pekne ukážu reálne výsledky nášho úsilia.

Blog

Home office: tipy ako pracovať z domu z 13-ročnej praxe

Práca z domu alebo home office je pre mnohých vysnívaná kancelária, ktorú si ale často idealizujú. Ako môžete byť produktívny aj z domáceho prostredia vám poradí človek, ktorý pracuje z domu už 13 rokov, Tibor Peták.

04.05.2020

Čítať ďalej