Obsahová stratégia

Janka je náš obsahový stratég. Hľadá nové nápady na obsah, ktorý pomáha návštevníkom webových stránok.

Analýzy kľúčových slov

Analyzuje kľúčové slová, navrhuje informačné architektúry webov a optimalizuje stránky pre vyhľadávače.

Obsahový guru

Janka vyniká pri obsahových auditoch. Je našou odborníčkou na skratky ako E.A.T. či YMYL. Výrazne vylepšila naše obsahové audity, ktoré zaručia, že naši partneri budú mať objektívne najlepší obsah zo všetkých konkurentov.

Weber
Allianz
Dixi

Čo ju na práci baví

  • Pravá aj ľavá hemisféra

    Baví ma, že pracujem aj s analytikou, aj s kreatívou - navrhujem štruktúru webu a odporúčam ako tvoriť kvalitný a zaujímavý obsah.

  • Rôzne druhy podnikania

    Do Gradety ma prilákala aj možnosť pracovať pre zaujímavých partnerov. Baví ma detailne spoznávať, čo partner ponúka a ako jeho business funguje.

Blog

Home office: tipy ako pracovať z domu z 13-ročnej praxe

Práca z domu alebo home office je pre mnohých vysnívaná kancelária, ktorú si ale často idealizujú. Ako môžete byť produktívny aj z domáceho prostredia vám poradí človek, ktorý pracuje z domu už 13 rokov, Tibor Peták.

04.05.2020

Čítať ďalej

Ako pomáhať a pritom vyriešiť problém s 5-minútovými otázkami

Či ako súkromná osoba pomáhate nejakej charite, ponechám na vaše svedomie. Rád by som vám ale ukázal, ako môžete pomáhať ako poradenská firma/konzultant a ešte vám to vyrieši jeden problém. Možno vám to ešte nenapadlo…

06.09.2015

Čítať ďalej

Satelitný internet od Tooway

Bývam síce pri Bratislave, ale v lese, 3G signál na pozemku nechytám, na internet sa preto pripájam cez satelit. Kolegovia sa ma pýtajú, aké mám s ním skúsenosti, či som spokojný a tak. Satelitný internet používam jeden rok. Som SAT laik, tak ma kľudne poopravte, ak napíšem niečo nepresne.

23.08.2013

Čítať ďalej