Linkbuilding

Nikto nemá takú úspešnosť v získavaní spätných odkazov ako Erika. Hľadá win-win situácie aj pre odkazujúci aj pre odkazovaný web.

Kreatíva

Ak sa na niečo treba pozrieť inak ako optikou dát, obraciame sa na ňu. Myslí out-of-the-box.

Linkbuildingový mág

Erika má cit pre obsah, na ktorý by majitelia webov chceli odkazovať. Pozná snáď celú slovenskú blogovú sféru a má dobré vzťahy s viacerými majiteľmi webov. Navyše obohacuje články o grafiky, či vlastné obrázky a zvyšuje tak šancu na ich úspešnú propagáciu.

Weber
Satur
PC expres

Čo ju na práci baví

  • Nekonečné informácie

    Pri tvorbe redakčných plánov a linkbuildingu sa venujem rôznym témam, kde sa každý deň dozviem niečo nové a mám skoro o všetkom prehľad.

  • Voľná ruka

    Baví ma, že nemusím dodržiavať presné pravidlá a pre každého klienta vždy vymýšľame niečo nové, inovatívne nápady, kde môžem zapnúť kreativitu na plné obrátky.

Blog

Ako kupovať spätné odkazy?

Kupovanie spätných odkazov je jedna z možností linkbuildingu, ktorá sa veľmi často využíva v konkurenčných oblastiach SEO. Ide o najľahší, najrýchlejší, ale aj najrizikovejší spôsob, ako získať spätné odkazy. Na čo si dávať pozor?

01.12.2020

Čítať ďalej

Aby vám pri SEO bolo rozumieť

Používate výrazy ako pejdža, sajta? Zdá sa vám, že URL, odkaz, stránka a stránky vyjadrujú to isté? Myslíte si, že výraz "mapa stránok" je jednoznačný? Neviete, aký je rozdiel medzi externým a spätným odkazom? Tak tento článok je pre vás.

13.10.2020

Čítať ďalej

Home office: tipy ako pracovať z domu z 13-ročnej praxe

Práca z domu alebo home office je pre mnohých vysnívaná kancelária, ktorú si ale často idealizujú. Ako môžete byť produktívny aj z domáceho prostredia vám poradí človek, ktorý pracuje z domu už 13 rokov, Tibor Peták.

04.05.2020

Čítať ďalej