Linkbuilding

Nikto nemá takú úspešnosť v získavaní spätných odkazov ako Erika. Hľadá win-win situácie aj pre odkazujúci aj pre odkazovaný web.

Kreatíva

Ak sa na niečo treba pozrieť inak ako optikou dát, obraciame sa na ňu. Myslí out-of-the-box.

Linkbuildingový mág

Erika má cit pre obsah, na ktorý by majitelia webov chceli odkazovať. Pozná snáď celú slovenskú blogovú sféru a má dobré vzťahy s viacerými majiteľmi webov. Navyše obohacuje články o grafiky, či vlastné obrázky a zvyšuje tak šancu na ich úspešnú propagáciu.

Weber
Satur
PC expres

Čo ju na práci baví

  • Nekonečné informácie

    Pri tvorbe redakčných plánov a linkbuildingu sa venujem rôznym témam, kde sa každý deň dozviem niečo nové a mám skoro o všetkom prehľad.

  • Voľná ruka

    Baví ma, že nemusím dodržiavať presné pravidlá a pre každého klienta vždy vymýšľame niečo nové, inovatívne nápady, kde môžem zapnúť kreativitu na plné obrátky.

Blog

Home office: tipy ako pracovať z domu z 13-ročnej praxe

Práca z domu alebo home office je pre mnohých vysnívaná kancelária, ktorú si ale často idealizujú. Ako môžete byť produktívny aj z domáceho prostredia vám poradí človek, ktorý pracuje z domu už 13 rokov, Tibor Peták.

04.05.2020

Čítať ďalej

Ako pomáhať a pritom vyriešiť problém s 5-minútovými otázkami

Či ako súkromná osoba pomáhate nejakej charite, ponechám na vaše svedomie. Rád by som vám ale ukázal, ako môžete pomáhať ako poradenská firma/konzultant a ešte vám to vyrieši jeden problém. Možno vám to ešte nenapadlo…

06.09.2015

Čítať ďalej

Satelitný internet od Tooway

Bývam síce pri Bratislave, ale v lese, 3G signál na pozemku nechytám, na internet sa preto pripájam cez satelit. Kolegovia sa ma pýtajú, aké mám s ním skúsenosti, či som spokojný a tak. Satelitný internet používam jeden rok. Som SAT laik, tak ma kľudne poopravte, ak napíšem niečo nepresne.

23.08.2013

Čítať ďalej