Analýzy kľúčových slov

Lili bola od začiatku súčasťou vývoja analýz kľúčových slov a návrhov webu v Gradete. Vyvíjala, testovala a zlepšovala postupy od manuálnych prác, cez excel makrá až po vlastný nástroj na analýzu kľúčových slov Mabidac.

Copywriting a správa webu

Okrem toho, že navrhuje zmeny na weboch, sama tie zmeny aj zapracováva. Ak treba, napíše si, upraví a niekedy aj zmaže text. ;) Vylepšuje stránku po stránke.

Analytička kľúčových slov, už viac ako 10 rokov

Lili rozumie analýze kľúčových slov ako málokto. Systém, akým túto náročnú SEO prácu v Gradete robíme, je do veľkej miery výsledkom jej testovaní a návrhov. Navyše viedla vlastný webový projekt, vďaka ktorému vie, ako má dobrý web vyzerať a s čím sa majitelia webov potýkajú.

Weber
Allianz
SITA
Raiffeisen
PC expres

Čo ju na práci najviac baví

  • Rôznorodosť

    Stále to isté a pritom vždy iné. Robím analýzy kľúčových slov už 10 rokov a ich základný princíp sa nezmenil. A aj napriek tomu je každá analýzy jedinečná a ušitá na mieru pre konkrétneho klienta. Nie je to len roztriedenie všetkých výrazov podľa ich významu, je to logické zaradenie relevantných kľúčových slov podľa biznis plánov klienta.

  • Vyriešenie nevyriešiteľného

    Baví ma, ako v Gradete hľadáme riešenia na zdanlivo neriešiteľné problémy. Nečakáme, kým to niekto iný vymyslí, aby sme to skopírovali. Snažíme sa pochopiť, čo sa deje a z akého dôvodu. Testujeme a overujeme, či sú naše hypotézy správne.

Blog

Hodnotiace faktory Yandexu

Pred pár dňami unikli hodnotiace faktory z Yandexu. Čo sa týka štruktúry vyhľadávača, ako funguje, čo je MatrixNet, apod., som najlepší článok videl od Michaela Kinga. Ja sa budem venovať len hodnotiacim faktorom.

01.02.2023

Čítať ďalej

Ako kupovať spätné odkazy?

Kupovanie spätných odkazov je jedna z možností linkbuildingu, ktorá sa veľmi často využíva v konkurenčných oblastiach SEO. Ide o najľahší, najrýchlejší, ale aj najrizikovejší spôsob, ako získať spätné odkazy. Na čo si dávať pozor?

01.12.2020

Čítať ďalej

Aby vám pri SEO bolo rozumieť

Používate výrazy ako pejdža, sajta? Zdá sa vám, že URL, odkaz, stránka a stránky vyjadrujú to isté? Myslíte si, že výraz "mapa stránok" je jednoznačný? Neviete, aký je rozdiel medzi externým a spätným odkazom? Tak tento článok je pre vás.

13.10.2020

Čítať ďalej