Technické SEO

Technická stránka veci je to, čo Maroša vždy láka. Niekedy je ako “detektív”, ktorý hľadá, čo, kto, ako a prečo nastavil na webe. Screaming Frog je jeho najväčší priateľ.

Analýzy kľúčových slov

Maroš neustále hľadá príležitosti na vylepšenie webov našich klientov. Stručnými a zrozumiteľnými výstupmi prispieva k hladkému priebehu spolupráce.

Technický SEO špecialista

Od roku 2014 si prešiel viacerými oblasťami online marketingu, spomedzi ktorých si zvolil ako vlajkovú loď SEO. Vďaka týmto skúsenostiam vie, že aj zložitejšie témy je možné podať zrozumiteľne. Rieši pritom snáď najťažšie úlohy v SEO – migrácie webových stránok. Ak potrebujete zmeniť doménu, alebo prejsť na iný redakčný systém, on bude váš človek.

Apetit
Satur
Weber

Čo ho na práci najviac baví

  • Vzdelávanie

    Na prvom mieste je pre mňa priestor pre vzdelávanie. Také, ktoré ide viac pod povrch. Umožňuje mi to rozširovať pohľad na to, čo je možné v projektoch zapracovať. Často ide o riešenia, ktoré nie sú verejne známe.

  • Priority

    Častokrát sa stáva, že majitelia webov svoju pozornosť smerujú na menej podstatné záležitosti, nakoľko im chýbajú skúsenosti. Utriedenie priorít a vysvetlenie. Aj od toho sme tu my.

Blog

Hodnotiace faktory Yandexu

Pred pár dňami unikli hodnotiace faktory z Yandexu. Čo sa týka štruktúry vyhľadávača, ako funguje, čo je MatrixNet, apod., som najlepší článok videl od Michaela Kinga. Ja sa budem venovať len hodnotiacim faktorom.

01.02.2023

Čítať ďalej

Ako kupovať spätné odkazy?

Kupovanie spätných odkazov je jedna z možností linkbuildingu, ktorá sa veľmi často využíva v konkurenčných oblastiach SEO. Ide o najľahší, najrýchlejší, ale aj najrizikovejší spôsob, ako získať spätné odkazy. Na čo si dávať pozor?

01.12.2020

Čítať ďalej

Aby vám pri SEO bolo rozumieť

Používate výrazy ako pejdža, sajta? Zdá sa vám, že URL, odkaz, stránka a stránky vyjadrujú to isté? Myslíte si, že výraz "mapa stránok" je jednoznačný? Neviete, aký je rozdiel medzi externým a spätným odkazom? Tak tento článok je pre vás.

13.10.2020

Čítať ďalej